Hakkımızda

        Fİrmamız tarım ilaçları,tohum ve gübre satışı amaçlı 2002 yılında Konya'da kurulmuştur. 2006 yılında üç ürün tescili ile kendi ürünlerini çıkaran firmamız aynı yıl iki tescil daha alarak üretime başlamıştır. Minimum maliyet ile maksimum verim prensibiyle çalışan firmamız sektörde söz sahibi olmuştur. İyi bir çiftçilik için gereken tüm ihtiyaçları karşılayan firmamız, üretimini yapmış olduğumuz gübrelerde de son teknoloji makineleri kullanarak çiftçimizin en iyi sonucu alması için çaba göstermektedir. 10 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile beklentileri üst düzeyde karşılamaktayız.

 

      Şu anda firmamızın teknik destek,uzmanlık ve ihtiyaca yönelik çalışma anlayışıyla Türk çiftçisine hizmeti amaç edinmiş olması en büyük gururumuzdur.Türk tarımı ve çiftçisinin gelişmesi en büyük arzumuzdur.

      

      Biyonik Tarım Ürünleri olarak 13 adet ürün tescili, organik gübre üretim lisansı, kimyasal gübre üretim lisansı belgelerimiz bulunmaktadır. Firmamız olarak yeni üretim tesislerimiz ve daha modern makinalarımızla üretime başlamak için faaliyetlerimizde son aşamalara gelmiş bulunmaktayız.

 

       Hedefimiz mevcut kalitemizi daha da geliştirip, Türk çiftçimize ve uluslararası arenada firmamızı tanıtmak ve global bir marka olmak için çalışmaktadır.